מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

אודות

התשובה זורמת ממש מתחת לאף של כולנו: מים. וליתר דיוק, מי הברז המשמשים אותנו לשתייה, בישול ורחצה.

3 עובדות חשובות על מים:

  • גוף האדם מורכב ברובו (כ- 70%! ) ממים.
  • מים טבעיים חיוניים לבריאות תקינה – ממש כמו אוויר לנשימה.
  • מי הברז מכילים עשרות רעלים שגופנו לא בנוי להתמודד איתם, ביניהם: כלור, כספית, חומרי הדברה ודלקים למיניהם. כתוצאה מכך דוחה הגוף את מי הברז שאנו שותים!

את העובדות האלה, רובנו יודעים. יודעים ומתעלמים – במקרה הרע, או מוציאים אלפי שקלים לשנה – במקרה הטוב – על מתקני מים, החלפת פילטרים, מיני-ברים לסוגיהם וקניית בקבוקי מים מינראליים. אבל… מה אם הייתה אפשרות להפוך את מי הברז הפגומים למים טעימים, טהורים ורכים – ממש כמו שנבראו בטבע? מים שימלאו אותנו אנרגיה, בריאות והזנה?

יש כזו אפשרות, והיא נקראת: מים חיים 8.

מים חיים 8 הוא מכשיר פרי פיתוח הנדסי של מדען אוסטרי בשם פטר אולפס, המותקן על קו המים הראשי  לאחר השעון, ומספק מים לכל הברזים בבית. המכשיר פותח באוסטריה, ומיוצר בארץ בכפוף למפרט ההנדסי המקורי. איכות המים נבדק ידי מעבדות "בכטוכם" בנס ציונה ומאושרות על ידי משרד הבריאות.
עקרון הפעולה של המכשיר מהפכני : באמצעות פעולת סחרור אינטנסיבי, "פותח" המכשיר את מולקולות המים העוברים דרכו ( ובדומה לבדיקות הדם שאנו עושים, המבחנה שבה מתקבל  הדם שלנו מוכנסת במעבדות  קופ"ח למכשיר צנטריפוגה והדם עובר סחרור קצר, לאחר יום או יומיים אנחנו מקבלים פירוט של 20-30 פריטים שנמצאים בדם) בדיוק כך נעשה ההפרדה במטהר המים, אלה שבמטהר הסחרור נעשה 14 פעם במהירות עצומה וכך מופרדים הכימיקלים הלא רצויים מהמינרלים שאנו רוצים שיישארו במים להזנה בריאה של התאים בגוף שלנו,  הכימיקלים מתפרקים לאלפי רסיסים כך שהם אינם משפיעים יותר על הגוף והם מופרשים ויוצאים מהגוף דרך מערכת ההפרשה הטבעית של המכונה המופלאה ששמה אדם   העובדה שמשתמשים רבים מדווחים על שיפור בבעיות רפואיות שונות מוכיח שתיאוריה זו נכונה.
גם מצב הכדוריות האדומות לאחר שתיית המים מהמטהר מצביעות על שינוי עצום ומשמעותי בהזנת הגוף/ התאים. האנרגיה החשמלית גבוה וכן בחמצן מומס עשיר יותר אלו דברי קרדיולוגים מומחים. אפשר להסתכל באינטרנט  וכן בסרטון יו טיוב המצורף מה משמעות ההפרדה של כדוריות הדם האדומות.

המכשיר מותקן בעלות חד-פעמית, אינו דורש כל תחזוקה, עמיד ל- 20 שנה (ויותר), ומסופק עם 10 שנות אחריות.

מה היתרונות?

  • הנאה בכל לגימה – מים עשירים וטעימים במיוחד, שפשוט אי אפשר להפסיק לשתות!
  •  חסל סדר אבנית – מים נקיים מאבנית המשביחים את הבישול והשתייה.
  •  שמחה במקלחת – מים נעימים ורכים ההופכים כל מקלחת להנאה צרופה…
  • תדר אנרגטי גבוה – מים מועשרים באנרגיה ממריצה.
  •  עליית מפלס התשוקה – החזרת האנרגיה שהגוף היה צמא לה, מה שמביא לתחושת חיוניות, תשוקה ו- חשק….
  •  'זריקת' ויטמינים ומינרלים – הזנת  טובה יותר של הגוף בויטמינים, ומינרלים המצויים במים, התורמים ישירות לשיפור תפקוד מערכת העיכול, הטבה בבעיות עור, חיזוק המערכת החיסונית, הרגשה כללית משופרת ועוד.
השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי