מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

יתרונות המכשיר המהפכני

המים מהווים כשבעים אחוזים מגופנו. אנו זקוקים לאספקה קבועה של מים על מנת לחיות, ולאיכות המים אותם אנו צורכים יש השפעה ישירה על בריאותנו ועל איכות חיינו. מסיבות שונות, מערכות המים הביתיות שלנו מספקות לנו ברוב המקרים מים שאיכותם ירודה. מכשיר מים חיים 8, המותקן על הצנרת אחרי שעון המים בפתח הבית, מחזיר למים את חיוניותם, את האנרגיה שחסרה להם משפר את טעמם ומיטיב את איכותם. המכשיר מותקן פעם אחת, ואין צורך להחליף בו חלקים,  או פילטרים שאינם קיימים כלל, כפי שנדרש מאתנו לעשות במכשירים מתחרים. נציין להלן כמה יתרונות של שימוש במים חיים 8.

 

מניעת מחלות והקלה בסימפטומים

מספר חולי פסוריאזיס שהתקינו בבתיהם מכשירי מים חיים 8 מדווחים על הקלה ועל שיפור משמעותי במצבם. המכשיר משיב למים את תכונות הריפוי הטבעיות שלהם בעזרת שיטת סחרור מיוחדת, וכך אין תופעות גירוי, ייבוש ועקצוץ לאחר המקלחת, אלא להיפך – העור נרגע ונרפא.

 

השקיה

צמחים ועצים שהושקו במי ברז רגילים, ובעליהם עברו לשימוש במערכת מים חיים 8, הראו שיפור והתאוששות, כאילו קיבלו פרץ אנרגיה אביבי. זה קורה בזכות יכולתו של המכשיר לפרק רעלים ומונע התגבשות של אבנית במים, ולהפכם לגורמים שגוף האדם ושהצמח יכולים לפנתם בטבעיות, מבלי להיחשף להשפעות שליליות.

 

מצב כדוריות האדם האדומות

מחקרים שנערכו במעבדות מחקר באוניברסיטה באריזונה  וכן במעבדות המחקר של בית המרפא קפלן ברחובות מצאו שככל שכדוריות הדם האדומות  נפרדות זו מזו, כך הן איכותיות יותר. בדיקות דם שנערכו באנשים לאחר שתיית מים חיים8, הראו כי כדוריות הדם מסודרות באופן מאוזן והרמוני זו ליד זו, והן נפרדות אלה מאלה, ומעושרות באנרגיה חשמלית,  בעוד שבדיקות שנערכו באותם אנשים לפני ששתו מים חיים הראו כדוריות דם המסודרות צברים-צברים, כאשר הפיזור אינו אחיד.

 

אבנית

אבנית המצטברת על מכשירי חשמל בבית פוגעת בפעילותם. מכשיר מים חיים 8 מאפשר למים לנקות את האבנית מגופי החימום בדוד, במכונת הכביסה, בקומקום החשמלי ובמדיח. כך המכשירים עובדים טוב יותר, לאורך זמן רב יותר.

 

אנרגיה

מכשיר מים חיים 8 מחזיר למים את חיוניותם, מפרק את הרעלים, ומונע התגבשות של אבנית שבתוכם וטוען אותם באנרגיית חיים בריאה. כך אנו יכולים לשתות מים טעימים, חיים ובריאים, המכילים את המינרלים החיוניים לגוף ומאפשרים ניקוי יעיל של רעלים, התחדשות ובריאות.

השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי