מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

מטהר מים ביתי

מטהר מים ביתי

מטהר מים ביתי

בואו והכירו את "מים חיים 8". מערכת סינון מים מתקדמת המפרקת את כל הרעלים המצויים במי השתיה שלנו, במים שעימם אנו מתקלחים והמים מלאי האבנית הפוגעים באופן קשה במכשירים כמו מדיח הכלים ומכונת הכביסה שלנו.

כמה דברים שחשוב לדעת על "מים חיים 8"

המערכת פועל על בסיס מנגנון סחרור אינטנסיבי אשר גורם לפירוק חומרים כמו כספית ושאריות דלקים המצויים במים המגיעים אל ביתנו ואל גופנו. על ידי הסחרור המהיר, חומרי הרעל והמשקעים השונים במים מתפרקים לאלפי רסיסים מיקרוסקופיים אשר פשוט מופרשים על ידי גופינו באופן טבעי ואינם משפיעים עליו לרעה ולא פוגעים בו בשום צורה.

יותר פשוט – הרבה יותר בריא!

מטהר מים ביתי – מים חיים 8, אינו דורש שום טיפול או תחזוקה מצידכם, הוא עמיד לפרק זמן ארוך במיוחד, של 20 שנים לפחות והוא מסופק עם אחריות למשך 10 שנים(!).

מחקרים רפואיים אשר בחנו את יעילותה של מערכת מים חיים 8 הניבו ממצאים המעידים על שיפור במצב רווית החמצן בגוף, אנרגיה רבה יותר והזנה טובה יותר של הגוף במינרלים וויטמינים המצויים במים.

נהנים ממים טעימים ובריאים

מעכשיו גם אתם יכולים להנות בקלות ממי שתיה נקיים וטעימים יותר, תבשילים נטולי טעמי לוואי כתוצאה מהמים שבתוכם ומחיים ארוכים יותר של מכשירי החשמל העושים שימוש במים כמו מכונת הכביסה ומדיח הכלים.

חשוב מכך תוכלו להנות מתחושת חיוניות של הגוף, אנרגיה רבה יותר, שמירה על בריאותכם  ואפילו עליה ניכרת ב"מפלס התשוקה".

גופכם מכיל שיעור עצום של כ-70% אחוז שהם מים. וזו בדיוק הסיבה שבגללה ישנה חשיבות כה רבה לאיכותם ומידת נקיונם של המים שאותם אתם מכניסים לגופכם. מטהר מים ביתי כדוגמת מים חיים 8 מנקה את הרעלים ובנוסף פותח את מולקולות המים באמצעות תהליך הסחרור שהוא מבצע ומסייע לקליטה וספיגה טובים שיותר של המים בגופכם.

אנו מזמינים גם אתכם לעשות צעד אחד לקראת חיזוק המערכת החיסונית שלכם, שמירה כללית על בריאותכם והמערכות בגופכם, להנות ממקלחות מרעננות ושפר את איכות חייכם לבלי היכר!

כתבות נוספות
איזה מים אתם שותים באמת?...
איזה מים אתם שותים באמת?
האם אתם יודעים איזה מים אתם שותים באמת? בשוק המים המקומי ישנם מספר הולך...
מינרלים חיוניים לגוף...
מינרלים חיוניים לגוף
ישנם מינרלים רבים הקיימים אך ורק במים ולכן חשוב מאוד לשתות מים שאינם מעורבים...
איזה מתקן מים מומלץ
איזה מתקן מים מומלץ
מומלץ לרכוש מכשיר לטיהור מים מחברת מים חיים 8 מכשירים אלו אינם צריכים תחזוקה...
השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי