מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

מטהר מים תת כיור לדירה

מטהר מים תת כיור לדירה

מטהר מים תת כיור לדירה

אם נפגשנו כאן, כנראה שגם אתם אתם נכללים בין עוד רבים אחרים אשר מחפשים מטהר מים תת כיור לדירה. ובכן אנו ממליצים לכם להמשיך ולקרוא על הפתרון המהפכני שיעניק לכם מים נקיים מאבנית ומרעלים, יספק לכם מים טעימים יותר ויהפוך את המקלחות שלכם  לנעימות ומרעננות הרבה יותר.

החסרונות של מטהר מים תת כיור לדירה הסטנדרטי

מטהר מים תת כיור לדירה שאותו אנו רגילים לראות בבתים רבים טומן בחובו כמה חסרונות עיקריים. החסרון הראשון הוא כי הוא פשוט אינו מסנן את המים באופן אופטימלי. המים היוצאים מהברז שלנו, מעבר לכך שהם מכילים מימן וחמצן מכילים גם לא מעט רעלים כמו כספית ושאריות דלקים וחומרי הדברה. מטהרי המים הסטנדרטיים הקיימים בשוק פשוט לא מטהרים את המים במידה מספקת וזו בהחלט בעיה לא קטנה.

בעיה נוספת וקטנה לא פחות היא כי מטהר מים תת כיור לדירה מטהר אך ורק את המים אשר מגיעים אל אותו הברז שמתחתיו הוא מותקן. כלומר, אם המטהר מותקן מתחת לברז בכיור המטבח, אך ורק מי אותו ברז יהיו מסוננים. אבל רגע, מה עם המים בברזים האחרים בבית ומה עם ברז המקלחת?

פתרון מקיף ופשוט, למים נקיים בכל הבית

אנו מזמינים אתכם להכיר פתרון חדשני בעולם טיהור המים. בואו להכיר את "מים חיים 8". המערכת מותקנת על קו המים הראשי של הבית, ועל כן מספקת מים נקיים מרעלים ומשקעים מזיקים בכל ברזי הבית. כך תוכלו להנות ממים טעימים יותר, תבשילים ללא טעמי לוואי לא נעימים, מקלחת נעימה יותר ואפילו לשמור על חיי מכונת הכביסה ומדיח הכלים לאורך זמן רב הרבה יותר.

המערכת פותחה על ידי המדען האוסטרי פטר אולפס וכיום היא מיוצרת בארץ, בהתאם למפרט ההנדסי המקורי. איכות המים נבדקה על ידי מעבדות "בכטוכם" אשר בנס ציונה והמערכת מאושרת על ידי משרד הבריאות.

מים חיים 8 – הפתרון המושלם עבורכם למים נקיים ובריאים הרבה יותר!

כתבות נוספות
איזה מים אתם שותים באמת?...
איזה מים אתם שותים באמת?
האם אתם יודעים איזה מים אתם שותים באמת? בשוק המים המקומי ישנם מספר הולך...
מינרלים חיוניים לגוף...
מינרלים חיוניים לגוף
ישנם מינרלים רבים הקיימים אך ורק במים ולכן חשוב מאוד לשתות מים שאינם מעורבים...
איזה מתקן מים מומלץ
איזה מתקן מים מומלץ
מומלץ לרכוש מכשיר לטיהור מים מחברת מים חיים 8 מכשירים אלו אינם צריכים תחזוקה...
השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי