מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

מים מסוננים

מים מסוננים

רוצים מים חיים וטעימים?
הבריאות חשובה לכם יותר מכל דבר אחר?
מעוניינים לקבל אנרגיה מהמים אותם אתם שותים?
אתם בעד מים טבעיים?
חשוב לכם שהמים שלכם יהיו מועשרים ומלאים בוויטמינים ומינרלים?
מחפשים מים ללא פסולת מסוכנת וכימיקלים רעילים?
זקוקים לכל זה ועוד בכל ברז בביתכם?

 

המים שלנו הם לא רק לשתיה, אלא גם לבישול, רחצה, השקיית הגינה, לחיות הבית  ועוד. 'מים חיים 8' הוא המכשיר שיענה בדיוק על הצרכים האלה והרבה יותר.

מים – המרכיב המרכזי של החיים
מים הינם המרכיב המרכזי בחיים על פני האדמה, ללא מים לא מתקיימים חיים ובני האדם לא יכולים להתקיים ולשרוד. גוף האדם מורכב מאחוז גבוה של מים,  כ-70 אחוז, ותכלית היקום תלויה במים ובאיכותם, תכונות איכות המים משפיעות על אורח חיינו ומשליכות באופן ישיר על בריאותינו.

מינרלים ואנזימים החיוניים לבריאותינו
המים לשתיה מכילים מינרלים ואנזימים החיוניים לבריאותינו. המים המגיעים לברזים בבתי מגורים, בתי עסק, משרדים, מפעלים ועוד, מגיעים על פי רוב רוויים בפסולת תעשייתית וכימיקלים רעילים רבים. עקב כך כמעט ואין השפעה למינרלים החיוניים לגוף, נמצאים במים אך מעורבבים בפסולת הרעילה. כל זאת קורה בעקבות הטיפול שמבוצע במים באמצעות חומרים כימיים וחומרים נוספים, כגון: כלור ופלואוריד, שדואגים למנוע מהמים להיות מזוהמים על ידי בקטריות וחיידקים, אך בו זמנית גורמים למים להיות רוויים בפסולת מזיקה (כספית, ניקל קדמיום, דלקים וחומרי הדברה למיניהם) וכמו כן, פוגמים במינרלים ובאנרגיה הטבעית של המים.

גופנו דוחה את מי הברז
בראייה מיקרוסקופית ניתן לראות כי המים נראים כעיגולים סגורים, תהליך זה גורם לגופנו לדחות את המים עם כל הויטמינים והמינרלים החיוניים שהם מכילים. לאחר מחקר ארוך שנים גילה המהנדס מר שאוברגר מאוסטריה, כי תהליך של סחרור המים גורם למולקולות במים להיפתח ועל ידי כך גופינו מסוגל לספוג את כל הטוב שבמים ולפלוט את כל מה שאינו טוב (כמו כל דבר הנכנס לגופינו).

גוף האדם מופלא, מורכב ומשוכלל מאוד. באופן טבעי גוף האדם פועל כמו המכונה או המחשב המתוחכמים ביותר בעולם. הגוף יודע לקבל את כל הטוב שאנו מכניסים לתוכו, ולפלוט את כל הרע. אך הקדמה גרמה לכך שאנו מכניסים לתוך גופינו דברים שבעבר לא הכנסנו, כך זה באוכל, במים ובכל דבר אחר.

האדם תוכנן בצורה מסוימת, והוא לא בנוי להתמודד עם שינויים קשים שנוצרו עם השנים (למשל: הוספת הכלור והפלואוריד למים). כך נוצר מצב שהגוף כבר לא מצליח כמו פעם לפלוט את החומרים הלא טובים של המים, ולספוג את כל הטוב שבהם. כתוצאה מכך, בני האדם סובלים היום ממחלות רבות וקשות שלא היו נפוצות בעבר. התהליך שפיתח המהנדס מר שאוברגר, פותר את הבעיות הללו, עוזר לגוף האדם לקבל את כל הטוב שבמים ולהיפטר מהרע. כפועל יוצא, בריאות האדם משתפרת, המערכת החיסונית שלו מתחזקת וההרגשה הכללית
משתנה לטובה ולבלי הכר.

 

הפתרון:

פילטר-מים-לבית

 

מכשיר שפותח באוסטריה'מים חיים 8' הינו מכשיר שפיתוחו הסתיים באוסטריה על ידי החוקר ומהנדס המים פטר אולפס. 'מים חיים 8' הוא מכשיר קטן מימדים המתחבר להסתעפות הראשית של המים בבית.  בתוך המכשיר מתבצע תהליך הסחרור של המים 14 פעמים, הגורם לכל המים בבית להגיע אלינו מושבחים ומלאי מינרלים וויטמינים.

השימוש במים אלו הוכח כמסייע לבעיות עור, וגם לקשות שביניהן. וכן, לבעיות עיכול ובעיות רבות נוספות הנגרמות מחוסר בוויטמינים בגופנו. המים רכים מאוד, טעימים ונעימים מאוד לשתיה, לרחצה וכמובן גם לבישול.

באמצעות המכשיר 'מים חיים 8' אנחנו מקבלים בקלות וביעילות, בכל ברז בבית, מים בריאים, טעימים ומלאי וויטמינים, מינרלים ואנרגיה. עם המים הללו שיזרמו מכל ברז בבית הגוף יודע להתמודד, הגוף שואב לתוכו את כל הטוב שבהם, ופולט החוצה את הרע.

בעיות פוריות
בכל העולם חווים גברים ונשים רבות ירידה בתפקוד המיני וכתוצאה מכך גם בפוריות. הדבר נובע מאורח החיים המודרני, מרעלים וזיהומים רבים שיש באוויר שאנו נושמים ובמיוחד במים שאנו שותים ועוד. המכשיר 'מים חיים 8' מחזיר למים את החיים שלהם, את האיכות והמינרלים. כתוצאה מכך, הגוף שוב מקבל את המינרלים להם הוא כל כך זקוק,  משתמשים מדווחים על השפעה מאוד חיובית  ומשמעותית  בתפקוד המיני ובעיות של פוריות.

כתבות נוספות
איזה מים אתם שותים באמת?...
איזה מים אתם שותים באמת?
האם אתם יודעים איזה מים אתם שותים באמת? בשוק המים המקומי ישנם מספר הולך...
מינרלים חיוניים לגוף...
מינרלים חיוניים לגוף
ישנם מינרלים רבים הקיימים אך ורק במים ולכן חשוב מאוד לשתות מים שאינם מעורבים...
איזה מתקן מים מומלץ
איזה מתקן מים מומלץ
מומלץ לרכוש מכשיר לטיהור מים מחברת מים חיים 8 מכשירים אלו אינם צריכים תחזוקה...
השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי