מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

לקוחות כותבים

מכתבי תודה והערכה רבים התקבלו בעקבות שיפור משמעותי בתיפקודם של השותים וגם מתרחצים ממימי המכשיר בחיי היום יום, ורבים אף ביקשו לפרסמם בשל חשיבות המים בחיינו לתפקוד הגוף בחיי היום יום. הפרטים של הכותבים שמורים אצלנו ולא פורסמו לפי בקשתם.


יורם שרעבי, שערי תקווה   03/01/19

חיים ידידי חובה לכל אדם לקנות את המכשיר 8, אחד החברים משערי תקוה התלונן בפני שהילדה שלו,שלא נשאר הרבה לחיות יש איזה גידול במוח צריך לשאול שם המחלה הצעתי ו מיד את המים הוא לקח ממני בקבוקים רבים ורכש בסוף מכשיר מחיים חיים ידידי חובה לכל אדם לקנות את המכשיר 8, אחד החברים משערי תקוה התלונן בפני שהילדה שלו שלא נשאר הרבה לחיות יש איזה גידול במוח צריך לשאול שם המחלה הצעתי לו מיד את המים הוא לקח ממני בקבוקים רבים ורכש בסוף מכשיר מחיים "מים חיים 8 ", נודע לי ממנו אחרי כמה חודשים של שתייה רק של המים 8 שהגידול ירד במפתיע לחצי, ישתבח ויתעל שמו הגדול והמבורך שעושה ניסים ונפלאות וגילה לנו את סוד המים הבריאים תנסו ותיווכחו.

יהורם שרעבי שערי תקוה .

052-632-2770

——————————————————————————————————————–

 

מכתבו של מייק קרי מקולומביה
הלו חיים אני חווה ירידה של 40% בשמיעה של זיהום באוזן reoccurring כי לא רוצה לרפא. מאחר שהכול פועל בחשמל ובתדרים, שמתי מים חמימים מהמכשיר בבקבוק מים חמים וישנתי שעה עם אוזני על הבקבוק. האנרגיה מהמים החזירה לחלוטין את שמיעתי לנורמה. מדהים!
On another note, – I had experienced a 40% hearing loss from a reoccurring ear infection that did not want to heal. Since everything works by electricity and frequencies, I put some warm water in a hot water bottle and slept for an hour with my ear on the bottle. The energy from the water totally restored my hearing to normal. Amazing!

——————————————————————————————————————–
10.10.18

ארד קנה 2 מכשירים "מים חיים "8, יש לו מטע של עצי פרי, במשך 19 שנה 2 עצי אגס לא הניבו פירות, השנה לאחר שארד השקה את העצים במים מהמכשיר , הניבו גם 2 עצי הפרי האלו אגסים רבים, זה מדהים עד כמה חשוב שהמים יוטענו באנרגיה גבוהה עקב סחרור המים, זה קורה להרבה לקוחות שרכשו את המכשיר "מים חיים8" בגינה שלהם.
מייל שלי למייק ותשובה שלו.

Hello Mike, how are you

My client bought 2 device, he has a lot of fruit trees, he has 2 trees of pears

The trees did not produce fruit for 19 years, this year after he had watered them from the machine, the trees were full of fruit. Wonderful.

Greetings

Haim
Answer of Mr. mike Colombia
Haim,

That makes perfect sense because the energized water causes an increase in the uptake of minerals from the soil, as well as providing oxygen to the plant. My garden is doing very well with the water and the energy level of the plants are extremely high.

When plants have high energy, bugs don´t bother them. The only problem I have is that the birds like the high energy and eat the leaves on my broccoli plants. Mike

——————————————————————————————————————–
20.08.17

ישנו אדם בשם Michael Sutton Careyהגר בהרים שמסביב לעיר Guarne
Antioquia שבקולומביה הרחוקה
הוא מסוגל לאבחן בעיות רפואיות שיש לאנשים ממרחק כה גדול וכן לאבחן אנרגיות במים ובדברים אחרים
שוחחתי אתו בסקייפ, והראיתי לו את המים שעברו דרך המכשיר שהיו בקנקן שקוף, אני מצרף את התגובה שלו.

There is a man named Mike Cray who lives in the mountains around the city of Guarne, Antioquia in distant Colombia
He is able to diagnose medical problems that people have at such a distance and to diagnose energies in water and other things
I spoke to him on Skype and showed him the water that went through the device in a transparent jug, I attach his reaction.

My house water, which comes from a spring, is very good and tests at a positive 90. I have never measured anything with the energy of your water, which was a positive 900, and also produces a large amount of negative ions that are beneficial for health. There may be a substantial market for your product here in Colombia, as well as with my clients in the US. I will let you know the results of my analysis as soon as I receive the unit and can do more testing. Blessings! Mike Carey

Haim

> The energy level of the water at my house is plus 90. The energy level of the water from your unit is plus 900. When water is polluted, it will normally have a negative energy level. The higher the positive energy level, the more pure it is, and the more healthy it is. Water with a high positive energy will heal wounds.
> Over the years, I have had about a dozen clients in Israel. They usually email me to set an appointment, and then call me via Skype for the testing. I normally charge $75 for the testing, via Paypal. The rechecks are then free for the next 6 weeks. I also have a subscription service for those who want regular contact with me to keep them healthy. It is on my website, below.
> http://www.alternativesolutions4health.info
> With the gift that I have been given, I am able to help a lot of people. It is a real blessing. Mike

——————————————————————————————————————–

06.04.17

בוקר טוב חיים,
שלומי טוב.
שלחתי אליך לא מזמן את מיכל רובנר שקנתה שני מתקנים, ובקרוב תתקשר אליך אחותה שגם תזמין.
באשר למים- אנחנו מאד מרוצים מהמים הנפלאים של מים חיים 8, מים רכים וטובים שתורמים לא רק לאיכות המים וטעמם, אלא גם לאיכות החיים שלנו בכלל. מאז שהתקנו אותם בבית אנחנו שותים רק מים מהברז שטעמם מצוין ועולה על שאר הפתרונות שהיו לנו בעבר. משתמשים פחות בשמפו לשיער כי למים עצמם סגולות של נקיון ושמירה על העור.
אנחנו מאד שמחים עם המים ומודים לך מקרב לב

יעל לוטן

——————————————————————————————————————–

02.03.17

חיים שלום רב,

רציתי שתדע שהמכשיר שלך שינה לנו את ההתעסקות עם הרבה דברים הקשורים במים!

כגון – חוסר של אבנית. התקנו את המכשיר לטיהור מים באפריל 2010,
התקנו את המכשיר שלך ב-14.04.2010 – לפני כמעט 7 שנים!

ולאחר זמן מה שמנו לב שהמסננים במטבח ובשירותים נשארו נקיים מאז, שלא לדבר על המסנן של מכונת כביסה.

בנוסף, התחלנו לשתות מים מהברז…הטעם פשוט שונה מכל מקור אחר ששתינו, ואין טעם לוואי.

כתוצאה מכך זה גרם לנו לשתות יותר מים – תהליך מדהים ששינה לנו הרגלים בבית.
הפסקנו לשתות משקאות מוגזים ומסוכרים.

את המסנן של המקרר לא החלפתי 3 שנים – הוא פשוט נשאר נקי!

אשמח מאד להמליץ על המכשיר שלך, אני ואשתי מודים לך על ההמצאה.

 

בכבוד רב,

פיני בן אברהם

ForeverGreen

FacebookTwitterYouTube

PINI BEN-AVRAHAM

COUNTRY MANAGER

ForeverGreen

Every Day is the Season

Yavne 8151484 | Israel

972-54-4309267

piniba@forevergreen.org | www.forevergreen.org

——————————————————————————————————————–

14.06.16

שמי איציק, ולפני מספר חודשים "חטפתי" הרפס בפנים, שנקרא שלהבת חובקת. כל מי שחטף את זה יודע איזה סיוט זה. למי שלא מכיר, אספר, שזה הרפס שמשלט על צד אחד של הפרצוף, ולמעשה יוצר בועות בועות על כל הצד הזה. אחרי שיצאתי מזה, והתחלתי לחזור למוטב, שמתי לב שנשארות לי צלקות על הפנים, שלא נעלמות. בביקור אצל הרופא הוברר לי שכנראה הצלקות הללו הולכות להישאר לצמיתות. לא צריך לנחש מה היתה ההרגשה שלי לשמע ה"בשורה". עם הזמן התרגלתי למראה הצלקות, וקיבלתי את זה כגזרת הגורל.
לפני כשבועיים התקנתי את המכשיר של המים בבית. לאחרונה התחלתי לשים לב, שהצלקות הולכות ונעלמות. הן עדיין לא נעלמו לחלוטין, אבל, אני שם לב, שלאט לאט הן הולכות ומצטמצמות. אני לא יודע, אם זה בגלל שאני שותה את המים או מתקלח איתם, אבל זו עובדה. עכשיו אני סקרן לראות מתי הן יעלמו לחלוטין.

——————————————————————————————————————–

23.03.16 

התרשמות של רבקה גולדמן שרכשה לפני כ 3 שבועות מכשיר

 

——————————————————————————————————————–

 נושא: שיפור בבעיית אסטמה של העור:

אטופיק דרמטיטיס, סבוריאה או אולי אלרגיה למים? סיפורי האישי…

חיים המים החיים שלך מרפאים!

דורון ביתי הבכורה , נערה צעירה ויפה בת 19 שסובלת מבעיית עור מטרידה ביותר. מזה  4-5 חודשים של ניסיון להבין ולטפל בבעיית העור הבלתי מובנת הרופא קבע אטופיק דרמטטיס, אולם שום תרופה או כדור שניתן לה ,כולל אנטי איסטמינים וסטרואידים לא עזרו, התלקחויות של העור בכל יום ללא סיבה נראית לעין, עורה בוער מעקצץ, מגרד, נגעים אדומים מתפשטים בפלג גופה העליון והיא מתגרדת ללא הפסקה , עורה מתקלף היא סובלת !

תוך כדי חיפוש אחר גורם אלרגן שמדליק את מערכת החיסון  בכל פעם מחדש, ניסנו לשלול אלרגנים נפוצים נצמדנו לתפריט תזונתי מדויק ללא מזונות החשודים כאלרגנים ידועים ללא הואיל,  הורדנו את סבוני הרחצה סבון/ שמפו/ קונדישנר קנינו את הטבעיים האורגנים  ללא חומרים SLS וחבריו, ובכל זאת אין הטבה, משחנו את עורה של דורון בכל קרם קונבנציונלי שנרשם ע"י רופא ללא הטבה ,עברנו לקרמים טבעיים אורגניים עם צמחי מרפא חלקם על בסיס מים וחלקם על בסיס שמן  מאות שקלים ללא הואיל, ניסנו גם שמנים אתרים ארומתרפיה גם אלו לא הואילו המשכנו לחפש ולנסות להבין מה גורם להתלקחות בעורה של דורון באופן יומיומי…

ואז ירד האסימון  כשהיא יצאה מהמקלחת כולה אדומה ומתגרדת , "יש לך אלרגיה למים" אמרתי בכל פעם שהיא נכנסת להתקלח או באה במגע עם מי ברז עורה בוער מעקצץ, מגרד, נגעים אדומים מתפשטים בעיקר באמות הידיים אבל גם מסביב לעיניים, פה וסנטר, צוואר, עורף וגב עד לישבן כולל.

יש קצה של חוט, בוא נבדוק את האמירה הזו את החשד הזה האם בכלל יכול להיות אלרגיה למים? , התחברתי למחשב והתחלתי לחקור את האלרגיה למים וראה זה פלא יש דבר כזה. זה לא המצאה שלי… זה נדיר  1 ל- 230 מיליון מבחינה רפואית אין מחקר מדעי אלה תיעוד של מספר מקרים בודדים, התסמינים דומים כמעט זהים  לחלוטין לתסמינים של דורון.

 טוב מה עושים עכשיו דורון התגייסה לצבא נמצאת בטירונות מצבה מחמיר עוד יותר… בכל מגע עם מים ולו הקטן ביותר (מילוי מימיה במים , רחיצת ידיים אחרי שירותים) התפרצות של נגעים חדשים, אחרי מקלחת בצבא הרגשה של עייפות בלתי מוסברת על סף עילפון, פניות חוזרות ונשנות לרופא היחידה ללא טיפול הולם , העור בוער, מגרד, מתקלף, שורף כואב שוב המלצה לסטרואידים ומשחות שלא עובדות עד לגימלים בבית. חוסר אונים וסבל מתמשך.

שיחה בהולה לפרופסור עציוני מומחה לאלרגיות ואימנולוגיה היחידי שהיה בכיר  "סופר מקצועי"  וזמין בהתראה קצרה, הוא הסכים לקבל אותנו בגלל חומרת המצב במהירות יחסית, אך טרם הפגישה עמו ביקש זמן ללמוד על הבעיה הנדירה ורק אחר כך הסכים לראותנו, לאחר שיחה קצרה עמו בחן הפרופסור את ידה של דורון תחת מים זורמים והתגובה בעורה של דורון הייתה מידית כך שהפרופסור מיד זיהה ואישר את ההבחנה אלרגיה למים. רשם המלצתו לטיפול וחוות דעתו לצבא.

טוב אז יש אלרגיה למים בוא נבדוק האם זה לכל סוגי המים? בדקנו את מגע עורה אל מול מים מינרלים וראה זה פלא אין תגובה עורית,  התחלנו לחמם סירים של מים מינרלים למקלחות של דורון,

חזרתי לחיפוש ולמחקר…מהו הגורם שנמצא במי הברז שגורם להתלקחות ואינו נמצא במים מינרלים? שוטטתי באינטרנט ימים ולילות, קראתי על מים חיים החלטתי שאולי זה הפתרון  ראיתי את הסרטים על המים  המחקרים וההמלצות האישיות של משתמשים  החלטתי לנסות ….

שוחחתי עם "חיים" ממים חיים 8 ,סיפרתי לו את הסיפור ולהפתעתי הגמורה קיבלתי שותף למסע החיפוש אחר רפואה לעורה של דורון . באמונה חזקה, מתוך רצון עז לעזור ולהביא מזור ומרפא תוך הכרה של  הטכנולוגיה ו"הניסים" שהיא עושה המשכנו במסע  של הגילויים יחד חיים שואל מסביר מציע  מייעץ ואני מעדכנת בכל פרט והתפתחות…

בזמן שדורון שהתה בצבא חקרתי את נושא הכלור במים, קראתי רבות על תכונות החומר והסיכום ממחקר זה הביא אותי לידיעה הידועה שכלור הינו חומר רעיל ומסוכן . מתוך מסקנה זו החלטתי לבדוק את רמת הכלור במים אולי זה הגורם לאלרגיה ולהתפרצות? יצרתי קשר עם מבוא חמה מפעל שמייצר מדי כלור , מנהל המכירות אריה איש יקר מאד שהתרגש מהסיפור והחליט להשאיל לי מד כזה לבדיקות הביתיות . נסעתי לרמת הגולן הבאתי מד כלור לבדיקת המים.

 במקביל התקנו את מערכת המים – מים חיים 8 , יחד המים החיים והמד כלור חיכו לדורון ,שתחזור מהצבא להמשך בדיקות .

ולתוצאות הבדיקה :

  1. רמות כלור משתנות מידי יום ביומו במי הברז (בדקנו 10 ימים ברציפות )
  2. במים מינרלים אין כלור!
  3. מים חיים עושים עבודה טובה (דוגמא כל בנות הבית התפעלו מרכות שיערם אחרי השימוש במים החיים .
  4. מים חיים לא מנטרלים כלור ולכן התקנו סנני פחם פעיל לנטרול הכלור שבמים.
  5. התוצאה הסופית מים חיים 8 + פחם פעיל לסינון כלור נוסחה מנצחת לריפוי.

דורון התקלחה לאחר שחזרה מהצבא שמצב עורה יבש מתקלף וכואב והנה הפלא הגדול היא יצאה מהמקלחת כשעורה חלק ונעים לא כואב לא מגרד, לא מעקצץ , לא אדום , שום כלום , לא תרופות ולא משחות מים חיים 8 עם פילטר פחם פעיל .

לסיכום אני רוצה לציין שדורון הלכה לרופאים רבים נוספים.. שכל אחד מהם קבע אטופיק דרמטיטיס ,לצערי התברר שהרופאים לא מכירים את האלרגיה הנדירה הזו וכל דבר שמגרד ובולט על העור נכנס לקטגוריה הזו של אטופיק דרמטטיס  האגו שלהם לא יאפשר להם להודות בחוסר הידע פרט לאיש הנדיר והיקר פרופסור עציוני שכנראה לא סתם הוא מנהל בי"ח לילדים רמב"ם בחיפה .

הלוואי והסיפור הזה יגיע לכל אותם אנשים שסובלים מבעיות עור בלתי פתירות

תודה רבה לחיים ממים חיים 8 שבזכותו חזרנו לחיים חדשים ללא בעיות עור.

אני מאמינה שהגילוי הזה הוא המתנה של דורון ושל חיים לעולם.

תודה מעומק הלב על המסע המשותף  הליווי והתמיכה.

תודה לבורא עולם ועוזריו באשר הם.

תודה!

 ולכל מי שיש שאלות בעניין מוזמן להתקשר.

סופר יפעת

050-4058097

מטפלת בתזונה וצמחי מרפא.

——————————————————————————————————————–

נושא: שיפור במחלת עור
המכשיר פתר בעיית זרם מים שבקושי הייתה בכיור מטבח ושיפר מאד מאד קילופי עור שיש לי בעקבות פסוריאזיס.
חיים אתה יכול לפרסם מכתבי ללא שם מלא כי איני רוצה שכל תלמידי והוריהם ידעו על מחלת העור שלי .
ברצוני להוסיף את גולת הכותרת של הקנייה הינו נותן השירות סשה- התקין והגיע מספר פעמים כדי לתת מענה לכל שאלה קטנה – (לא שהיו חלילה תקלות , פשוט בניין וצנרת ישנה ולכן היה צורך בשיפורים רבים בה ..)
סשה אדם נפלא ומעניק שירות למופת .
ממש חריג בנוף הישראלי של נותני שירות.
לסיכום אני ממליצה על המכשיר בכל פה!!!!!!!!!!!!!!!!!! גם בגלל חיים המקסים וגם בגלל סשה אך בעיקר בגלל התועלת לעור ולבריאות.
המים קטיפתיים וזורמים ומחלת העור שלי הוטבה מאד.

בהצלחה לכולם

——————————————————————————————————————–

 

שלום חיים,
לפני כמה חודשים התקנתי בביתי את מכשיר מים חיים 8 המשובח אחרי התלבטויות ובדיקות של שנתיים. אני מאוד מרוצה. המים טעימים, מרגישים רכים כמו מגע של משי. מחליקים בגרון, וממש מרגישים את החיות המפעפעת בהם. אין לי צורך בשום מסנן. מעניין שעם הזמן הטעם אף משתפר. בקומקום לא מצטברת אבנית. אלא רק תרחיף קל שנשטף בקלות. כל חווית שתית מים עבורי השתנתה. אני ממליצה בחום.
תודה לך חיים ובהצלחה רבה.
אורית כהן, גליל מערבי. ינואר 2014.

 

——————————————————————————————————————–

 

——————————————————————————————————————–

חיים שלום,
חלפו כבר 31/2 חודשים מאז הותקן מתקן מים חיים 8 בביתי. התופעה המהירה ביותר שהתגלתה, כלומר  כ-24 שעות לאחר ההתקנה באה לביטוי בתחום הרחצה.
למעשה לאחר שהבוילר התרוקן מהמים הקודמים והתמלא במים חדשים, זה הזמן שהתחלנו להרגיש בשינוי.
אשתי ציינה מיד ששיערה לאחר החפיפה היה רך כפי שמעולם לא היה קודם לכן. הבן שהוא בחור צעיר לא ידע לאמר בדיוק מה השתנה אבל, תיאר את התחושה של המים כמים רכים.
אני הבחנתי בשינוי המיידי על עורי. תמיד חשבתי שהוא מאד יבש כתוצאה מגורמים שונים  כמו, סבון, גנטיקה, גיל ועוד סיבות. לאחר המקלחת הראשונה! עורי הפך להיות שונה, במילים אחרות היובש הקיצוני נעלם ואינני זקוק יותר לקרם לחות לשימוש על העור!
הסבון מוקצף בנפח רב על עור הגוף.
במהלך השבועות הבאים, הלך הטעם של המים והשתפר ולאחר כחודש, הפכו המים ללא כל טעם לוואי וטעימים ומרווים. אני רוצה לציין שכיום אין לבני הבית מניעה לשתות מים מהברזים בכל חלקי הבית ללא כל בעיה.
תופעות אחרות הנראות לעין הן כדלקמן: כל סימני האבנית שהיו בחדר האמבטיה, באזור המקלחת, נעלמו. המים קולחים ביתר עוצמה במקלחת וזו עדות לפתיחת הסתימות מהאבנית. תא הסבון במכונת הכביסה הפך להיות נקי לחלוטין ואני מבין שזה תוצאה שהמים הטהורים ממיסים לחלוטין את אבקת הכביסה ואין אבנית שיוצרת משקעים. כיוונתי את המכוון במדיח הכלים למצב של 0 אבנית. הכלים נקיים ומבריקים ואינני משתמש יותר במלח לריכוך המים.
תופעה נוספת שהבחנתי בה: שטיפת כיור הרחצה משאריות שונות של סבון או פסולת כזו או אחרת בכיור נעשית כאילו שהכיור נשטף בחומר ניקוי וללא שאריות.
תופעה מדהימה אחרת קשורה לגינה בחצר ביתנו. הדשא מעולם לא היה ירוק וסמיך כל כך כפי שהוא מאז שהמים השתנו באיכותם. למעשה ל הצמחים והעצים נראים יותר עשירים הן בפירות והן בצמיחה שלה ואין לי ספק שהדבר הוא תוצאה ישירה של מים חיים 8 אשר כנראה ממיסים טוב יותר את המינרלים הנחוצים לצמחיה וגם נספגים טוב יותר על ידי הצמחיה.
אני מהרהר וחושב על השנים שהשקעתי בפילטרים שונים בבית (בריטה וכד') אשר בסופו של דבר היו מים לא טבעיים.
אני משוכנע כרופא, שכשר ההמסה של המים וספיגתם במערכת העיכול משפיע גם על התמוססות התרופות וכנראה על ספיגתן היותר יעילה בגוף.
אני מאד מקווה שהענינים משתפרים והמכירות עולות. אין לי ספק שרק שיווק ופרסום אמורים לעזור בענין זה. בסופו של דבר אני חושב שאתה בעלים של מכרה זהב.

בברכה,
ד"ר קריץ

——————————————————————————————————————–

לכבוד                                             ירושלים א מנחם אב תשע"ב
חיים אברבוך
מים חיים8
ירושלים

מר אברבוך הנכבד שלום וברכה.

אני אשה בת 83 הגרה בדיור מוגן בבית ברד בירושלים,
מזה כ 4 שנים מצבי הבריאותי לא היה טוב עקב מחלות שונות, כליות, לחץ דם, ועוד.
כמו כן המצב הכללי פיזית ונפשית הורע בעקבות פטירת בעלי השנה.
שמעתי כל הזמן על  המכשיר מיים חיים 8 אבל לא התיחסתי משום מה לפרסום, כל הרופאים אמרו לי שאני חייבת לשתות לפחות 8 כוסות  מים ליום, אבל המים בירושלים  ממש לא טעימים, לכן שתיתי מעט מים ויותר מיצים לא טבעיים ולא בריאים- לפני כחצי שנה  עם מות בעלי התחילו ילדי לדאוג לי ביתר שאת ובין השאר התקינו לי את המכשיר "מים חיים 8" בדירתי שבבית ברד, ומאז יש לי את המים האלו בכול הברזים בדירה , לשתיה , ולרחצה ובלי צורך בהחלפת פילטרים או כל צורך בתחזוקה אחרת מים חופשי חופשי, ומאז אני שותה מים בלי סוף ןבכמויות גדולות  יישר מהברז כי המים טעמים מאוד פשוט תענוג. , והתוצאה שיפור  גדול במצבי הבריאותי, מערכת העיכול, פצעים בעור שהתרפאו עקב הרחצה במים , אני עומדת זמן רב מתחת למקלחת כי זה נעים מאוד, כמו כן השתפר מצבי הכללי, מצב הרוח השתפר  לאין ערוך וגם שמחת החיים שלי השתפרה מאוד, וכל זאת ללא צורך  בחתזוקה של המכשיר ובעלויות נוספות. עד מאה ועשרים ממש קופסת פלא.
אני ממליצה בכל הלב
טובה אלבוים
בית ברט דרך חברון 56
ירושלים
טל: 05272203979

——————————————————————————————————————–

חיים שלום!
ברצוני להודות לך על המכשיר שרכשנו לפני כחצי שנה ובהחלט על השינוי המשמעותי שחל במים ומיד הרגשנו בזאת, המים נהיו יותר רכים ומעודנים. וכמובן, ששמחנו להיפטר מכל מכשירי הפילטרים למינהם!!!
שוב מודה לך מאוד- חגית.

חגית דוקרקר
didoshdosh@walla.com
049520126

——————————————————————————————————————–

בס"ד      
PH.D-N.Dרפאל גרנות
מרפא הוליסטי ברפואה מתקדמת
בני ברק 03-5796717
משרד 03-4419743
0544-419743
בני ברק

נודע לי שישנו מתקן לטיהור מי השתייה של בתי מגורים שהוא מאוד יעיל ואמיתי
מר אברבוך נפגש איתי וראיתי את המתקן ובדקתי אותו מבחינה מכנית, אנרגטית ובדיקת תדרים וכן אמינות הפעולות ומצאתי שהמים שהמתקן
" מים חיים 8 " מחולל מים טובים מאוד מלאים בחיות ואנרגיה, נקיים לחלוטין מהשפעת זיהומים ומשקעי מתכות רעילות,
בתוך המתקן מתחוללות דינאמיקה של זרמים כמו בטבע ובנחלי והמים יוצאים טריים מלאי חמצן וטעונים ביונים מינראליים
אני חושבן שבעידן של ימנו צריך שלכל בית יהי כזה מתקן שאפשרות השימוש בו גם לרחצה , שתייה, השקיה וכל דבר שהבית צריך

בהמלצה
גרנות
דר' רפאל גרנות
עוסק פטור 062750542
טל.03-5796717 0544-419743
בלעז 7 בני ברק

——————————————————————————————————————–

מחבר: רות שרון
תאריך:   17/10/07     13:22

להתקלח במים רכים ללא כימיקלים
במשך השנים, אנשים הסובלים מאקזמה דיווחו שהמעבר למים רכים ללא כימיכאלים בטכנולוגיה מגנטית
הפחית את הזיהום באופן משמעותי. למים רכים ללא כימיקאלים יש גם מוניטין בהרגעת העור במחלות
עור אחרות כולל פסוריאזיס, אך יתרונות אלה טרם הוכחו רשמית. מחקרים עכשוויים המבוצעים על ידי
רופאי עור בריטים, מצביעים על קשר הדוק בין מים קשים ללא טיפול ואקזמה בגיל צעיר.

——————————————————————————————————————–

שלום חיים 26.07.11

אני רוצה להודות לך על המכשיר.
עוד באותו היום שהתקינו את המכשיר, הרגשתי את השוני במגע של המים. אני גר בנתניה,
שבה צריכת המים מגיעה בעיקר מבארות המים בעיר והאיכות של המים טובה יחסית אבל
למרות זאת, אחרי התקנת המכשיר איכות המים השתפרה. הסבון מקציף בקלות, ומגע
המים מרגיש לי פחות שמנוני ואני חושב שאפילו הטעם שלהם השתנה
ספרתי את זה לאחי ולעוד אחרים מהמשפחה . . . כי זה ממש מדהים מה שקרה למים.
לגבי השרות המתקין היה ממש מקצועי ונחמד. תודה לו בשמי.

בתודה,
שלמה

——————————————————————————————————————–

22.06.2011 חיים שלום וברכה

אני רוצה לשתף אותך במידע מדהים, שקרה לי אישית!
מאחר ובמשפחתי יש היסטוריה של אאוסטופורוזיס, מיד עם תחילת גיל המעבר- מבחינתי –
התחלתי להיבדק.
בהיותי בת 46 הנתונים היו טובים וכך גם בגיל 51- שזה היה בשנת 2005
בשנת 2008 ,בהיותי בת 54 יצאה בדיקת צפיפות העצם עם נתונים די עגומים ,במיוחד לגבי
עמוד השדרה-שהצפיפות כבר הייתה בינונית!
התחלתי להשתמש במים מהמכשיר" מים חיים 8" ונבדקתי עכשיו בימים אלו, בהיותי בת
57, לאחר שנתיים וחצי ולמרבה הפלא-התוצאות השתפרו משמעותית, גם לתדהמת רופאת
המשפחה- ד"ר ליוור,
הנתונים מדהימים (אשמח להציג לכל המעונינת את הממצאים הרפואיים ) לא נותר
לי אלא להמליץ בחום על מכשיר המים שממנו שתיתי- זהו ההסבר היחיד האפשרי לשינוי
מאחר והוא מספק את כל המינרלים הדרושים, גם לשתיה וגם לרחצה! וכן האנרגיה שלו
מאפשרת את ניקוי התאים מהחוויות הקודמות וקליטה מצוינת של הסידן והמינרלים
הדרושים לגוף!

——————————————————————————————————————–

למר. אברבוך השלום והברכה נתניה 15.06.2011
ברצוני להודות לך על השינוי שחל בביתנו בזכות מתקן המים שרכשנו ממך.
סוף סוף הנכדים שלנו בעלי ואני שותים מים טהורים בטעם מי מעיין זך , המים קלים מאד
וכתוצאה מכך אנו שותים כמות גדולה יותר וזה בהחלט משפיעה על בריאותנו,

הגנן שטיפל בגינה ביקש כוס מים מינרלים אך מאז המתקן יש לנו רק מי ברז
הצעתי לו את מה שיש הוא שתה כוס ועוד כוס ובקש גם כוס שלישית, התפעל מאד
על הטעם ועל הקלילות שבה המים פשוט מתחלקים בקלות בגרון, הראיתי לו את המתקן
ונתתי לו את כתובת הספק
מיותר להוסיף שהפסקנו לקנות מי שתייה בסופר וגם את מיתקן מי עדן החזרנו
ושוב תודה רבה ובברכה משפחת גרוס נתניה ופתח תקווה
09-8821716

——————————————————————————————————————–

 היי חיים
תודה על המוצר הפשוט והמדהים הזה.
האבנית נעלמת לנו מהקומקום, הצנרת והמכונת כביסה
אין צורך לשים כמעט אבקת כביסה כי המים מלאים באנרגית ניקוי
אין לנו צורך לקנות בקבוקי מים.
אנחנו מתקלחים במים מלאי אנרגיה וטובים לעור (בלי כל הכלור שמתפרק לו בתהליך).
המים פשוט מפרקים את הרעלים מהמזון כששמים אותם בצנצנת מים, די כייף להסתכל על התהליך,
במיוחד עם כבד עוף.
בהתחלה קצת כאב לי בכליות בגלל שהמים האלו כנראה פירקו לי שם את האבנים אבל זה הסתדר
אחרי כמה ימים ועכשיו כנראה הכליות שלי נקיות מאבנים (אין לי ראיות מדעיות לזה אבל אף פעם
לא הרגשתי כאבים בכליות בחיים וזה קרה די סמוך להתקנת המתקן).
אין דמי החזקה.
בדיוק מה שציפיתי

תודה,
אושר

——————————————————————————————————————–

 בס"ד                                 כב' כסלו תש"ע

לכבוד
מר חיים אברבוך
ברצוננו להודות לך באופן אישי על התקנת המכשיר הנפלא
"מים חיים 8" בביתנו שברח' הרב דרוק רמת שלמה. (רכס שועפט)
המים שאנו שותים מאז, צלולים וזכים יותר, וגם התוצאות בגינתנו  השנה היו נפלאים.
עצי הפרי התברכו (הרימונים הגדולים והרבים שהניב העץ השנה גרמו לנו שמחה מיוחדת)
והצמחייה פרחה במיוחד.
אנו רוצים לברך אותך שתמשיך ביתר שאת בברכה המיוחדת שאתה מביא לבתים
רבים ומשקה אותם " במים חיים" וזכים שאכן ראויים לברכה הנפלאה
להשי"ת   "שהכול נהיה בדברו"

בברכה רבה
וכה לחי
משפחת זיכרמן
רמת שלמה, רכס שועפט

——————————————————————————————————————–

בס"ד
 לכבוד מר חיים אברבוך,
מים חיים 8                                                            חיפה, ט"ו מרחשוון תש"ע

נכבדי,
סליחה על האיחור בשליחת המכתב {המחשב נשלח לתיקון}, הנני מודה מאד לכבודו
על המוצר וכן עלי לציין כי בזמן שטיפת הפנים קיימת תחושה של לטיפות בעת המגע
בין המים לעור הפנים.
כמו כן המים שהנני שותה גם עוזר לפעילות יתר של מערכת העיכול, זאת בנוסף
לשינוי בהרגלי תזונה ובתוספי מזון.
שוב תודה רבה על המוצר שכל מערכת המים הביתית מחוברת למתקן אחד.

בכבוד רב
פירחה רונן פרקש

——————————————————————————————————————–

 בס"ד                                           כ אלול תשס"ט
שלום חיים אברבוך
אימי עברה לפני מספר חודשים ניתוח להוצאת אבנים מהכליות
בדיקת אולטרסונד מספר שבועות לאחר הניתוח התברר כי נשארו
עדין 5 אבנים
בכליות, בקשתי ממנה שתשתה מהמים היוצאים "מכשיר מים חיים 8"
אותו רכשתי לפני מספר חודשים, לאחר שיכנוע מסיבי, היא הסכימה.
כחודשיים לאחר שהיא התחילה לשתות באופן קבוע את המים, הלכה
שוב לבדיקת אולטרסאונד, והסתבר שנשארה רק אבן אחת בכליה.
אני מאמין כי הסיבה העיקרית לכך היא שתית המים
אני מודה לבורא העולם ולך על שהשכלתי לרכוש מכשיר זה
בברכה
אלכס. ר
נווה יעקב

——————————————————————————————————————–

בס"ד
חיים אברבוך שלום      

אני שמחה לספר לך ולכול עם ישראל , כי שמחתי מאוד לרכישת המכשיר מים חיים 8
טעם המים בבית השתנה ללא הכר, אני נותנת לכל מי שנכנס לביתנו לשתות מים אלו
מים רכים וטעימים במיוחד, ובמיוחד כאשר מקררים אותם , אני גם
שמחה מאוד שאין לי צורך להחליף פילטרים שהיו מנת חלקי בשנים עברו.
רציתי לספר לך כי דלת הפרספקס של האמבטיה שלנו שהייתה מכוסה כולה באבנית
התנקתה ונהיה שקופה כפי שהייתה כאשר רכשנו את המקלחון הזה,אני מלאה התפעלות
מכך.
אני מאוד שומרת על ניקיון ואסתטיקה בביתי, וסבלתי מאוד ממראה דלת
הפרספקס שהייתה מצופה באבנית, וכמו כן הקירות שמסביב למקלחון,
אני מספרת לכול מי שאני מכירה על המכשיר הנפלא הזה.

כל הכבוד לממציא המכשיר ולך בתור יצרן
שנה טובה
אורה. מ
תרום שליד ירושלים

——————————————————————————————————————–

בס"ד
מר אברבוך שלום וברכה ירושלים יח תמוז תשס"ט

ברצוני לספר לך כי המכשיר לשטיפת כלים שברשותי היה מלא באבנית
דלת במכשיר היתה לבנה כמו הקיר מצופה כולה באבנית כמו כן גוף
החימום היה כולו מכוסה באבנית שאפילו עם סכין קשה היה לנקות אותו,
את הפקק של המיכל למילוי המלח לא ניתן היה לפתוח עקב הצטברות האבנית עליו.
הייתי מופתעת מאוד, לאחר כשבועיים של שימוש במים "מכשיר מים חיים 8 "
שרכשנו ממך, התנקו דלת במכשיר גוף החימום , וגם הפקק של מילוי המלח
כמעט לגמרי מהאבנית שהייתה, לאחר מספר ימים נוספים הייתה דלת
המכשיר נקייה לגמרי מאבנית וכן יתר הנקודות שצינתי
כמו כן שמתי לב שטעם המים השתנה לגמרי , המים נעשו הרבה יותר
רכים וטעימים

אני שמחה מאוד על רכישת המכשיר
איילה.ו
ירושלים

——————————————————————————————————————–

ירושלים   04.11.07

חכבוד ח.אברבוך
ירושלים

 הנדון :   שימוש במכשיר לרענון מים    water activator מיים חיים 8
ברצוני להביא בפניך את התרשמותי ואת הרשמות בעלי מהשימוש במכשיר זה .
לפני כ-5 חודשים התוועדנו אני ובעלי למכשיר זה, וכדרכם של גברים,לאחר שבעלי
שמע על תכונות המכשיר פסל אותו מכל וכל, כיוון שלא ראה עובדות בשטח,
העובדות שאכן יש למכשיר זה תכונות מאוד מיוחדות התברר עם הזמן והינה ה
עובדות כמו שהן.

א.   במשך 3 חודשים השקתי צמח גרניום עם מים מהמכשיר  כאשר
באותו שטח אדמה השקתי את אותו הצמח אך במים רגילים.
במהירות רבה תוך מספר ימים הצמח שהושקה במים מהמכשיר
התפתח באופן הבא, העלים התעבו וקבלו צבעים מופלאים בגווני
הירוק, פרחים התפתחו והשיח פרץ לכל עבר.
הגרניום השני שחי מול השמש והאור והושקע במים רגילים באותה
התדירות נראה מדולל בעל צבע דהוי ומעט פרחים.

ב.   פקעות רקפת משנה שעברה שהושקו במים מהמכשיר התפתחו
במהירות והוציאו עלים חדשים וניצנים של פרח הרקפת, יש לציין שכל
שנה אני רוכשת צמחים חדשים כיוון שאין להם התחדשות משנה לשנה.

לאחר התבוננות של 3 חודשים בהתפתחות בצמחים הסכים בעלי לרכוש את
המכשיר והתחלנו להשתמש אך ורק במים אלו מהמכשיר.
השפעת המים הייתה שונה ביני לבין, אני התמלאתי באנרגיה ובמשך כל היום
לא נזקקתי למנוחה בשעות בצהריים ( אני בת 60) כמו כן התקצרו שעות השינה
שלי, לא מתוך דאגה אלא מתוך שמחה וחשק ליצור.
בעלי (בן 60) התחיל תהליך של ניקוי פנימי שהתבטא בשלשולים כאבים בכליות
שיעולים עם ליחה, הצעתי לו לעשות אמבטיות מים, מתוך מחשבה שכל הגוף
יספוג מים אלו, בעלי במשך כשבועיים עשה אמבטיות כל יום עד שלוש פעמים
למשך 15 דקות, יש לציין כי המים שמרו על חומם במשך כל זמן השהייה במים,
השלשולים והכאבים נעלמו, כמו כן נעלמו לחלוטין באופן מפתיע פטריות מהם
סבל בעלי במשך שנים רבות .

לאור הממצאים האלו ברור לי מעל לכל צל של ספק כי מים אלו העוברים דרך מכשיר
WATER ACTIVATOR הם שגרמו לשנויים חיוביים אלו.

אני מסכימה כי מכתב זה יפורסם
בברכה
ה.מ

כתובת אמייל: hagermb@zahav.net.il

——————————————————————————————————————–

 בס"ד                                ד' כסלו תשס"ח

לכבוד
ח.אברבוך
ירושלים

 מר אברבוך שלום וברכה

בבדיקה ראשונית שערכתי בנוכחותך במכשיר הביקום שברשותי על 4 אנשים נוכחתי
מיד כי במים אלו ישנו פוטנציאל נרחב לריפוי מחלות שונות.

לאחר כ-חודשיים של שימוש במים ממכשיר  Water Activator
שהתקנת בביתי ברצוני לציין, כי מים אלו אכן הינם מים מיוחדים מלאי אנרגיה וחמצן
אשר בשימוש נכון דהינו שתייה של כ- 2 ליטר מים ביום , ועשיית אמבטיות למשך
15-30 דקות יכולים לשפר את המערכת החיסונית של הגוף , וכן קיימת האפשרות
שחולים הסובלים ממחלות שונות ימצאו מזור והקלה ולעיתים ריפוי מלא.

מאחר ולא ערכתי ניסוי מדויק על מטופלים איני יכולה להגיד בוודאות כמה זמן
יכולה תרפיה באמצעות מים אלו להשפיע, אף מטופלים ששתו את המים החלו
להרגיש יותר טוב, וגם טעם המים היה אחרת לגמרי ממים רגילים, טעם עדין ומרווה.

לסיכום, הריני ממליצה בחום על השימוש במכשיר   Water Activator

בברכה
 שושנה שטייף
שיטות לבריאות הוליסטית
טיפול בכל סוגי המחלות מבוגרים, ילדים ותינוקות
באמצעות מכשיר Bicom Bioresonans

——————————————————————————————————————–

השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי