מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

מסנן מים לבית

מסנן מים לבית

מסנן מים לבית

אנו בטח לא מחדשים לכם כאשר אנו אומרים שמי הברז בישראל הם רחוקים מאוד מלהיות מי מעיין זכים. המים אשר יוצאים מהברז שלכם מלאים בחומרים כמו כספית, חומרי הדברה, שאריות של דלקים ועוד.

אולי כבר רכשתם מסנן מים לבית ואולי העובדה שלא ניתן לראות בעין בלתי מזויינת את כל המשקעים והכימיקלים בתוך המים מספיקה לכם בשביל להתקלח ואפילו לשתות את המים כפי שהם.

צעד קטן שינוי גדול!

אנו מתכבדים להציג לכם מסנן מים לבית אשר, במלוא מובן המילה, עומד לשנות את חייכם. בואו להכיר את מערכת הסינון המהפכנית – "מים חיים 8". לא מדובר כאן בעוד מסנן פחם וגם לא במערכת המבוססת על אור אולטרה סגול אשר אמנם מסננים את המים במידה מסוימת אך בהחלט אינם מניבים תוצאה אופטימלית בכל הקשור למידת הניקיון הנדרשת מהמים שאותם אנו מכניסים לגופנו.

מים חיים 8 הינה מערכת המותקנת על קו המים הראשי של הבית (בסמוך לשעון המים). באמצעות סחרור מהיר במיוחד נוצר תהליך סינון מוקפד במיוחד המפרקים את כלל החומרים המזיקים שבתוך המים. באמצעות פירוקם לאלפי רסיסים מיקרוסקופיים, הם אינם משפיעים יותר על הגוף ופשוט מופרשים באופן טבעי מהגוף.

המסנן מים לבית כבר זכה לתשבוחות רבות ולתגובות חיוביות המעידות על מי שתיה טעימים יותר, תבשילים נטולי טעמי לוואי ואפילו מקלחות נעימות הרבה יותר. איננו יכולים למנות את מספר הפעמים שבהן זכתה המערכת לתיאורים כמו "מדהימה", "מהפכנית" או חדשנית. מה שאנו כן יכולים לעשות הוא להזמין גם אתכם לעשות צעד קטן ופשוט שיניב שינוי גדול בחייכם.

רבים ממשתמשי המערכת דיווחו על שיפור ניכר במצבם הבריאותי, תחושת חיוניות וטובי הקרדיולוגים הוכיחו כי בזכות המערכת, גופם של אלו אשר שותים את המים המטופלים על ידי המערכת נהנה מחמצן מומס עשיר יותר, אנרגיה חשמלית גבוהה ושיפור משמעותי בהזנת הגוף והתאים.

גופנו מכיל כ-70% מים. וזו בדיוק הסיבה שבגללה אסור לנו להתפשר על המים שאותם אנו צורכים בשתיה או באוכל שלנו. בואו גם אתם לעשות את הצעד הבריא הבא שלכם!

כתבות נוספות
איזה מים אתם שותים באמת?...
איזה מים אתם שותים באמת?
האם אתם יודעים איזה מים אתם שותים באמת? בשוק המים המקומי ישנם מספר הולך...
מינרלים חיוניים לגוף...
מינרלים חיוניים לגוף
ישנם מינרלים רבים הקיימים אך ורק במים ולכן חשוב מאוד לשתות מים שאינם מעורבים...
איזה מתקן מים מומלץ
איזה מתקן מים מומלץ
מומלץ לרכוש מכשיר לטיהור מים מחברת מים חיים 8 מכשירים אלו אינם צריכים תחזוקה...
השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי