מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

מתקן מים לבית במבצע

מתקן מים לבית במבצע

מתקן מים לבית במבצע

אנו מזמינים גם אתכם להנות ממתקן טיהור מים מהפכני וחדשני המהווה את המילה האחרונה בכל הקשור לסינון מים ברמה הגבוהה ביותר. אם חיפשתם מתקן מים לבית במבצע, הגעתם בדיוק אל המקום הנכון. בואו להכיר את "מים חיים 8" מערכת טיהור המים שהולכת לשנות את חייכם.

המים הזורמים מהברז בביתנו כוללים בתוכם תוספת מלאכותית של כלור ופלואוריד ובנוסף מכילים משקעי אבנית וכן שאריות דלקים, כספית, ניקל קדמיום ודלקים תעשיתיים. לצערנו, גם מסנני המים הפופולאריים והמוכרים לא יכולים לסנן את המים באופן מושלם. על כן גם בתום פעולת הסינון, המים אשר מגיעים לכוס או לסיר שלנו אינם נקיים כפי שהיינו מצפים.

אז מה הפתרון?

הפתרון אינו כרוך בשיפור המערכות הקיימות והמוכרות אלא דווקא במערכת אשר פועלת על פי קונספט שונה במהותו. העיקרון שעליו פועלת מערכת הסינון מים חיים 8 הוא סחרור המים במהירות גבוהה במיוחד. התוצאה של תהליך זה היא פירוק כל הרעלים המצויים במיים לאלפי חלקיקים קטנטנים במיוחד. חלקיקים אלו אינם נספגים בגוף בשום אופן ולמעשה הם פשוט מופרשים מהגוף באופן טבעי.

מעבר ליתרון הטמון ביכולתה של המערכת לנקות את המים מרעלים שונים ולמנוע את ספיגתם בגופנו ישנו יתרון נוסף וחשוב מאוד. המערכת מותקנת בסמוך לשעון המים, על קו המים הראשי של הבית. כך למעשה היא דואגת לנקיונם של כל המים בבית, בכל הברזים. על ידי כך אנו יכולים להנות ממי שתיה טעימים יותר, תבשילים ללא טעמי לוואי עזים כתוצאה מהמשקעים במים, מקלחות נעימות ומרעננות יותר ומשמירה לאורך זמן על חייהם של מדיח הכלים, מכונת הכביסה ומגהץ האדים(במידה שממלאים אותו במי ברז).

מחפשים מתקן מים במבצע?

אל תתפשרו על מתקן מים במבצע פשוט כי הוא פופולארי וכי הצבע שלו מתאים לצבע ארונות המטבח שלכם. עשו את הצעד הנכון על מנת לדאוג באמת לבריאותכם ולהנות מתחושת חיות, אנרגיה רבה ואפילו עליה בחשק המיני שלכם.

חיים בריאים מתחילים במים נקיים. בואו גם אתם להתרשם מנפלאותיה של "מים חיים 8"

כתבות נוספות
איזה מים אתם שותים באמת?...
איזה מים אתם שותים באמת?
האם אתם יודעים איזה מים אתם שותים באמת? בשוק המים המקומי ישנם מספר הולך...
מינרלים חיוניים לגוף...
מינרלים חיוניים לגוף
ישנם מינרלים רבים הקיימים אך ורק במים ולכן חשוב מאוד לשתות מים שאינם מעורבים...
איזה מתקן מים מומלץ
איזה מתקן מים מומלץ
מומלץ לרכוש מכשיר לטיהור מים מחברת מים חיים 8 מכשירים אלו אינם צריכים תחזוקה...
השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי