מים חיים 8 הוראות התקנת המכשיר
מים חיים 8 בדיקות דם
מים חיים 8 החלפת מסנן לברז במטבח

פילטר מים לברז

פילטר מים לברז

פילטר מים לברז

בואו להכיר את "מים חיים 8", פיתוח מהפכני בעולם טיהור המים, מדובר כאן בהרבה יותר מפילטר מים לברז. אם עד היום הייתם רגילים לשתות או אפילו להתקלח עם מים אשר סוננו באמצעות פילטר פחם או אלמנטים העושים שימוש באור אולטרה סגול בואו להכיר את המהפכה של עולם סינון המים.

בואו להכיר פתרון פשוט שעומד לשנות את חייכם!

מים חיים 8 הוא פילטר מים לברז אשר מותקן בסמוך לשעון המים ובאמצעות פעולת סחרור אינטנסיבי, מעניק לכם מים רכים יותר, טעימים יותר והכי חשוב – בריאים יותר.

גם אם אינכם יכולים לראות זאת או להרגיש זאת, המים היוצאים מהברז שלכם מלאים במשקעים שונים ורעלים כמו כספית, כלור ושאר מיני חומרים אשר אין באמת צורך להרחיב על כמה שהם אינם בריאים עבורכם.

המים אשר עוברים דרך פילטר מים לברז – מים חיים 8, עוברים תהליך של סחרור מהיר ואינטנסיבי (14 פעמים אם לדייק). תהליך זה מפריד את הכימיקלים המזיקים מן המים ומשאיר את המים נקיים במיוחד.

מים נקיים בכל ברזי הבית

מכיוון שהמערכת מותקנת על קו המים הראשי, היא דואגת לכך שהמים בכל הברזים בבית יהיו נקיים. תשכחו מהתקנת פילטר באופן נפרד עבור כל ברז בבית. מעכשיו מספיק להתקין מערכת אחת המספקת פתרון כולל ומקיף למים נקיים מאבנית ומרעלים בברז במטבח, במקלחת ובכל שאר הברזים בבית.

פתרון מהפכני למים נקיים ובריאים יותר

מים חיים 8 הינו מכשיר המיוצר בארץ על פי המפרט ההנדסי המקורי אשר פותח על ידי המדען האוסטרי, פטר אולפס. איכותם של המים המסוננים והמטוהרים נבדקה על ידי מעבדות "בכטוכם" ומאושרות על ידי משרד הבריאות הישראלי.

מעכשיו גם אתם יכולים להנות ממים מלאים בויטמינים ומינרלים החיוניים לגוף ולכלל המערכות, ללא שאריות של רעלים, כימיקלים ומשקעים מזיקים. לא תאמינו עד כמה ההבדל מורגש החל במקלחת אשר הופכת כל מקלחת להנאה צרופה, מי שתיה בעל טעם נקי יותר, תבשילים נקיים מטעמי לוואי שמקורם במים המלוכלכים היוצאים מהברז ובתחושת אנרגיה מוגברת.

כתבות נוספות
איזה מים אתם שותים באמת?...
איזה מים אתם שותים באמת?
האם אתם יודעים איזה מים אתם שותים באמת? בשוק המים המקומי ישנם מספר הולך...
מינרלים חיוניים לגוף...
מינרלים חיוניים לגוף
ישנם מינרלים רבים הקיימים אך ורק במים ולכן חשוב מאוד לשתות מים שאינם מעורבים...
איזה מתקן מים מומלץ
איזה מתקן מים מומלץ
מומלץ לרכוש מכשיר לטיהור מים מחברת מים חיים 8 מכשירים אלו אינם צריכים תחזוקה...
השוואת מחירים מים
מה זה מים חיים 8
מים מסוננים
מסנן מים לבית
מטהרי מים ביתיים
מטהר מים ביתי
מסנן מים
פילטר מים
מסנן מים דירתי